Kstyl | Vertikální žaluzie - lamela 250, anglická žaluzie
okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Vertikální žaluzie - lamela 250, anglická žaluzie
16418
page-template-default,page,page-id-16418,page-child,parent-pageid-15445,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Vertikální žaluzie – lamela 250 mm

Vertikální žaluzie s lamelou 250mm

Standardní žaluzie mají lamely o šíri 89mm a 127mm, žaluzie s lamelou 250mm je novým výrobkem na trhu. Provedení lamel je v originálním designu, který vertikální žaluzie s užší lamelou nemají.

Vertikální žaluzie s provázkovou lamelou

Další designový produkt s velmi elegantním spojením provázkové záclony, která je pevně zakombinovaná do mechanismu vertikální žaluzie. Při otevření francouzských dveří nabízí možnost procházení mezi provázky a zároveň omezuje let hmyzu.

Anglické panelové žaluzie

Anglické panelové žaluzie – to je zcela unikátní a brilantní stínící systém. Svým inovativním konceptem a mimořádným designem, ve spojení s ušlechtilými materiály, přináší do interiéru naprosto novou definici komfortu.

  • Zažijte jedinečný pocit, kdy všechny plochy dávají oku i prstům pocítit opravdovou kvalitu.

Popis anglických panelových žaluzií

Systém se skládá z nosného hliníkového profilu, kotveného zpravidla do stropu místnosti, a z řady posuvných, otočných panelů. Legendární spolehlivost a preciznost systému Decomatic se zde spojuje s ušlechtilou krásou přírodních tkanin. Panely o šíři 250 mm tvoří harmonickou, dokonalou oku lahodící plochu, která nejen zastíní místnost a ochrání vaše soukromí, ale rovněž prodchne celý prostor aristokratickou atmosférou anglického sídla. V případě potřeby lze panely velmi jednoduše sklopit a odsunout ke straně, takže se otevře velkorysý prostor.

Materiály pro anglické panelové žaluzie

Nosný profil je vyroben z prvotřídního lakovaného hliníku a veškeré mechanické části systému splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu, odolnost a bezchybnou funkčnost. Stínící panely se vyrábějí unikátní technologií, která spojuje přírodní materiál z polyesterovým vláknem. Díky tomu je dosaženo jedinečné kombinace technologické dokonalosti materiálu a zároveň nádherného přírodního designu.

Ovládání anglických panelových žaluzií

Základ nabídky tvoří spolehlivé manuální ovládání pomocí hi-tech provázku pro boční posun panelů a kuličkového řetízku pro jejich naklápění. Třešničkou na dortu je dekorační těžítko, které je pro anglické panelové žaluzie součástí základní ceny. Tato těžítka obsahují přírodní materiály laděné do čtyřech barevných odstínů, zalité v transparentní umělé pryskyřici.

Ve vyšším stupni výbavy dodáváme komfortní elektromotor Decomatic, který vám ve spojení s dálkovým ovladačem umožní ovládat vaši anglickou panelovou žaluzii maximálně pohodlně.