Kstyl | Vertikální záclonová žaluzie
okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Vertikální záclonová žaluzie
16416
page-template-default,page,page-id-16416,page-child,parent-pageid-15445,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Záclonová žaluzie vertikální

Vertikální žaluzie s použitím záclony

Tento výrobek vznikl spojením vertikální žaluzie s plastovou lamelou a záclony.

Při otevření žaluzie záclona kopíruje lamely a tím zabraňuje pohledu do interiéru zvenku a dále elegantně doplňuje žaluzii.

Jedná se spíše o elegantní designový produkt než stínící prvek. I když schopnost stínění žaluzie je na velmi vysoké úrovni, použití doporučujeme do moderních interiéru, reprezentativních prostor.

Zastínění záclonovou žaluzií je vyjímečný a variabilní výrobek, ve kterém se spojuje několik výhod najednou. Skládá se z vodící lišty vertikální žaluzie, svislých plastových lamel 89mm a pásky s druky pro našití záclony. Jednoduchým naklapěním lamel je možné volit mezi lehkým přistíněním nebo úplným zacloněním. Páska s našitou tkaninou se přichytí přes otvory druky k plastovým lamelám. vyrábíme přesně na objednanou míru. V základní nabídce je 20 záclon. Na dotaz vytvoříme cenovou nabídku na další záclony z naší nabídky. k záclonové žaluzii dadáváme prvky ke spodnímu uchycení.