Kstyl | Japonské stěny, Japonské posuvné stěny Praha
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Japonské stěny, Japonské posuvné stěny Praha
15435
page-template-default,page,page-id-15435,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny?

Postrádá Váš interiér nádherný doplněk, který by byl zároveň funkční? Máme pro Vás způsob jak tento problém vyřešit!

  • Zjistíme Vaši představu o designu
  • Předložíme kompletní návrh interiéru
  • Profesionálně Vám vše zhotovíme a vše zajistíme

 

Důvodů najdete několik!

  • Japonské posuvné stěny jsou moderním a krásným druhem designového stínění.
  • Stínění oken vašeho interiéru plně řeší.
  • V budoucnu vám dodáme nové látkové panely v jiné barvě a vzoru.
  • Japonské stěny jsou moderní doplněk, kteý vytvoří moderní interiér.
  • U japonské posuvné stěny se látky neřasí, tudíž šetříte spotřebu materiálu a s tím i životní prostředí.

Jak využijete japonské stěny?

Japonské posuvné stěny se používají k zastínění oken, ale i k předělení místností, jako jsou šatny nebo schodišťové prostory. Japonské stěny doporučujeme na francouzká okna nebo dveře.

Máte-li v úmyslu japonské stěny použít ke stínění oken, jak záclonou a závěsem, použijte dvě japonské posuvné stěny instalované za sebou. Profily japonské stěny jsou bílé a stříbrné. Je dobré si uvědomit, že profil je součást japonské stěny a je vždy obnažen. Ani jednobarevné panely japonských stěn nemusí být jednotvárné.

Vyberte ten nejlepší materiál!

Na panely posuvné stěny  je možné použít jakýkoliv záclonový či závěsový materiál, s výjimkou crashové úpravy, která nezaručuje rozměrovou stálost. Poptávka na tento skvost stále stoupá, neboť ve většině moderních novostaveb japonské stěny podtrhují v současné době preferované jednoduché a stylově čisté zařízení interierů.

Jak správně zvolit?

Při výběru designu japonské stěny vycházejte z velikosti panelů, velké vzory nebo jednotlivé velkoplošné motivy vyniknou na rozměrném panelu. I při použití jednobarevných materiálů není nutné se obávat jednotvárnosti, vždyť tyto materiály jsou dodávány v široké škále barev a lze vytvářet množství  barevných kombinací.

Design pro všechny!

Design Japonské posuvné stěny – originální japonské stěny

Japonské posuvné stěny je možné kombinovat barevnými panely, například ordinace vymalována bíle a doplňky laděné do zelena. Japonské posuvné stěny mají např. čtyři panely(první panel bílý a ostatní zelené odstupňované odstínem od nejsvětlejší až po nejtmavší. Japonské stěny mohou mít panely, které se barevně střídají.

Japonské posuvné stěny můžou mít na panelech vzory, na roletovině budou vytištěny, ze záclony můžete mít na panelech vyšitý vzor.

Japonské posuvné stěny mají dále panely ze závěsového matreriálu spojené například funkčí římskou roletou.

Vyzkoušejte panely na  japonské posuvné stěny

Japonské stěny představují moderní formu okenní dekorace. Japonské posuvné stěny jsou vhodné na jakékoliv druhy dekoračních materiálů a skvěle plní stínící i dekorační funkce. Pořiďte si japonské stěny do svého interiéru od design studia Kstyl!

Výhody – japonské posuvné stěny

Šířka i počet pohyblivých panelů pro japonské stěny jsou různá a přizpůsobuje se potřebám zákazníka přímo na míru, dále je možné japonské stěny vyrobit také s manuálním ovládáním (ovládání provázkem s možností tažení panelů japonské stěny na jednu stranu, příp. na obě strany ve formě oponového ovládání). Systém japonské stěny je jednoduchý na údržbu a aranžování.