Kstyl | Japonské stěny, Japonské posuvné stěny Praha
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Japonské stěny, Japonské posuvné stěny Praha
15435
page-template-default,page,page-id-15435,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny?

Důvodů je hned několik pro japonské stěny!

  • Japonské posuvné stěny jsou moderním a krásný druhem designového stínění.
  • Stínění oken vašeho interiéru plně řeší japonské posuvné stěny.
  • V budoucnu vám dodáme nové látkové panely pro japonské stěny v jiné barvě a vzoru.
  • Japonské stěny jsou moderní doplněk = moderní interiér.
  • Šetříte spotřebu materiálu u japonské posuvné stěny se látky neřasí.

Vybírejte materiál japonské posuvné stěny.

Na panely japonské posuvné stěny  je možné použít jakýkoliv záclonový či závěsový materiál, s výjimkou crashové úpravy, která nezaručuje rozměrovou stálost. Poptávka na japonské stěny stále stoupá, neboť ve většině moderních novostaveb japonské stěny podtrhují v současné době preferované jednoduché a stylově čisté zařízení interierů.

Využití japonské stěny?

Japonské posuvné stěny se používají k zastínění oken, ale i k předělení místností, jako jsou šatny nebo schodišťové prostory. Japonské stěny doporučujeme na francouzká okna nebo dveře.

Máte-li v úmyslu japonské stěny použít ke stínění oken, jak záclonou a závěsem, použijte dvě japonské posuvné stěny instalované za sebou. Profily japonské stěny jsou bílé a stříbrné. Je dobré si uvědomit, že profil je součást japonské stěny a je vždy obnažen. Ani jednobarevné panely japonské stěny nemusí být jednotvárné.

Jak zvolit –  japonské posuvné stěny?

Při výběru designu japonské stěny vycházejte z velikosti panelů, velké vzory nebo jednotlivé velkoplošné motivy vyniknou na rozměrném panelu japonské stěny. I při použití jednobarevných materiálů není nutné se obávat jednotvárnosti, vždyť tyto materiály jsou dodávány v široké škále barev a lze vytvářet množství  barevných kombinací u japonské stěny.

Japonské stěny – Japonské posuvné stěny

Design Japonské posuvné stěny – originální japonské stěny

Japonské posuvné stěny je možné kombinovat barevnými panely, například ordinace vymalována bíle a doplňky laděné do zelena. Japonské posuvné stěny mají např. čtyři panely(první panel bílý a ostatní zelené odstupňované odstínem od nejsvětlejší až po nejtmavší. Japonské stěny mohou mít panely barevně střídané.

Japonské posuvné stěny můžou mít na panelech vzory, na roletovině vytištěný, ze záclony můžete mít panely pro japonské posuvné stěny vyšitý vzor.

Japonské posuvné stěny mají dále panely ze závěsového matreriálu spojení například funkčí římské rolety a japonské stěny při použití stejného materiálu.

Vyzkoušejte panely na  japonské posuvné stěny

Japonské stěny představují moderní formu okenní dekorace. Japonské posuvné stěny jsou vhodné na jakékoliv druhy dekoračních materiálů a skvěle plní stínící i dekorační funkce. Pořiďte si japonské stěny do svého interiéru od design studia Kstyl!

Výhody – japonské posuvné stěny

Šířka i počet pohyblivých panelů pro japonské stěny jsou různá a přizpůsobuje se potřebám zákazníka přímo na míru, dále je možné japonské stěny vyrobit také s manuálním ovládáním (ovládání provázkem s možností tažení panelů japonské stěny na jednu stranu, příp. na obě strany ve formě oponového ovládání). Systém japonské stěny je jednoduchý na údržbu a aranžování.