Kstyl | Smetanové římské rolety
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Smetanové římské rolety
16294
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16294,page-parent,page-child,parent-pageid-15433,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Smetanové římské rolety

Římské rolety sjednotí obytné zóny.

O praktičnosti římských rolet na kuchyňských oknech jsme se zmiňovali již mnohokrát.

Tuto výhodu jistě oceníme i v prostorách propojených se zahradou či terasou, kde je tímto způsobem zpracovaný materiál zastínění chráněn před možným znečištěním.

V případě naší realizace to jistě platí dvojnásobně, neboť průchod mezi obývacím pokojem a zahradou je i díky nejmladšímu členu rodiny často využíván.

Během dne jsou tedy římské rolety vyskládány nad dveřmi, případně naaranžovány v různých výškách, jelikož odsunovací dveře jim nebrání částečně do průchodu zasahovat. Proto nebylo nutné montovat mechanismy rolet ke stropu. U oken, kde jsou římské rolety dlouhé k parapetu, je výška umístění dostačující.

Na všech oknech je instalována jedna roleta přes celou šíři okenního výklenku s malými přesahy. Široké dvoukřídlé dveře stíní tři římské rolety.

Řetízkové ovládání krajních rolet je umístěno na stěně podél dveří, prostřední kus má ovládání spuštěno na pevné polovině prosklených dveří, takže při každodenním provozu nepřekáží.

Použití více kusů na větší ploše vždy nabízí větší variabilitu při aranžování a volbě částečného zastínění.

Poloprůsvitný materiál ve smetanové barvě navazuje na světlou malbu stěn. Zvolená barevnost příjemně změkčuje přísun světla zvenčí a při úplném spuštění navozuje pocit soukromí. Zároveň ale prostor opticky nezmenšuje, působí vzdušně a čistě.

Římská roleta a horizontální žaluzie

Vzhledem ke květinovému designu pohovky v obývacím pokoji a různobarevnému prostírání na jídelním stole, je jednobarevný světlý odstín materiálu římských rolet ideální a svým způsobem i nadčasový.