Kstyl | Látková roleta Zebra
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Látková roleta Zebra
16374
page-template-default,page,page-id-16374,page-child,parent-pageid-15437,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Roleta Zebra

Roleta Zebra

Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc

Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle vodorovných pruhů průhledné a neprůhledné tkaniny – den a noc, kombinuje vlastnosti klasické látkové rolety a praktických žaluzií. Jako první tak roleta Zebra nabízí plynulou regulaci světla.

Jak správně zastínit interiér?

roleta-den-a-nocPři hledání způsobu zastínění interiéru bývá hlavním problémem skloubení dvou důležitých požadavků – funkčnosti a estetičnosti. Ideálním řešením v prvním případě jsou stínicí systémy s plynulou propustností světla. Žaluzie – ať už vertikální, nebo horizontální – regulují množství světla vstupujícího do interiéru podle momentální potřeby. Jejich strohost však nemusí mnohým vyhovovat. Hodí se spíše do komerčních prostor, kanceláří apod. Daleko útulnějším řešením pro domov jsou rolety. Ty však nezvládají propouštět sluneční paprsky částečně, mohou být buď stažené, nebo vytažené.

 

Roleta Zebra s kazetou
Roleta Zebra s kazetouRoleta Zebra s kazetou_1

Rolety ZebraRolety Zebra nabízí plynulou regulaci světla

Rolety Zebra kombinuje funkčnost žaluzií a estetičnost látkových rolet. Originální koncepce spočívá ve vodorovném dělení stínicí tkaniny na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají  – den a noc. Vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů a tím i k postupnému propouštění světla.

Upevnění rolet Zebra

Na stěnu je Zebra připevněná pomocí elegantního montážního profilu. Toč rolety je hliníková. Jedna strana látky je navinuta na toči, druhá je napevno fixována k zadní části výrobku. Místo klasického pevného spodního profilu má Zebra speciální otočnou zátěžovou lištu, která umožňuje volný pohybmateriálu den a noc na principu kladky.

Roleta Zebra se ovládá jednoduše řetízkem, nebo v komfortním provedení elektromotorem.

detail látky pro roletu zebra barva bílá:

vzorník - roleta den a noc

vzorník látek – roleta den a noc:

1)vzorník - roleta den a noc 2)vzorník - roleta den a noc 3)vzorník - roleta den a noc 4)vzorník - roleta den a noc 5)vzorník - roleta den a noc

Roleta den a noc:

maron roleta

Speciálně pro tento výrobek byla vyvinuta tkanina den a noc, která je i smluvně chráněna. Jedná se o 100% polyester s nenáročnou údržbou. Látku je možné čistit nejen nasucho, jako běžné roletové tkaniny, ale také navlhčenou houbou nebo hadříkem.

Originální vzhled roleto žaluzie den a noc

Z designového hlediska nabízí Zebra zcela nový a originální vzhled, který je vhodný do klasického i moderního interiéru. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem. K perfektnímu vzhledu přispívá i možnost doplnit roletu Zebru o horní hliníkovou kazetu.