Kstyl | Bambusové rolety
okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Bambusové rolety
15453
page-template-default,page,page-id-15453,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Bambusové rolety

Bambusové, dřevěné a jutové rolety pro stínění oken

Bambusové žaluzie

Elegantní bambusová žaluzie s přírodní lamelou

Bambus – to je krása a dotek přírody v každém detailu.

Bambusová žaluzie je stylovým, estetickým a luxusním doplňkem interiérů, dotvářejícím a umocňujícím pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu.

Montáž bambusové žaluzie: 

  • do okenního otvoru (na strop)
  • před okenní otvor (na stěnu)
  • do okenního křídla – platí pouze pro lamely šíře 25 mm

Výhody a přednosti bambusových žaluzií: 

  • snadné ovládání
  • použití v koupelně
  • nižši cena a tenčí lamela proti dřevěným žaluziím
  • díky tenčí lamele menší nábal bambusové žaluzie při vytažení

Bambusové rolety v minulosti:

Před 15. lety jsme poprvé obdrželi vzorkovníky bambusových látek od německého výrobce bambusových žaluzií a rolet. Barevná rozmanitost a celkový dojem z nabízených výrobků nás velmi ohromil, ale bohužel i cena, byla na onu dobu opravdu astronomická. V té době opravdu nebylo možné bambusové žuluzie nabízet na našem trhu.

Bambusové rolety dnes

V současné době jsme získali podobnou nabídku vzorů bambusových rolet, jako před lety, a i ceny byly velmi přijatelné. Netrvalo dlouho a zařadili jsme do prodeje bambusové, jutové a dřevěné rolety. První poptávky se objevily téměř okamžitě. Důvodem zájmu o tyto systémy je nejen cena, ale i nabídka vzorů, která uspokojí náročné zákazníky.

 

  • bambusová provázková roleta
  • jutová řetízková roleta
  • bambusová římská roleta

Ovládání bambusové žaluzie:

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina bambusové žaluzie je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanismus umožňuje nastavit potřebnou výšku stažení tkaniny.

Jutové řetízkové rolety

Bambusová roleta s řetízkovým mechanismem. Jedná se o představitele bambusových rolet, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomocí řetízku a mechanismu s brzdou. To umožňuje libovolné nastavení výšky bambusové žaluzie stažení tkaniny.

PROČ ZVOLIT: Moderní, levné a vkusné!

Bambusová roleta

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného paketu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanismus umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

PROČ ZVOLIT: Velmi snadné ovládání a skvělá cena!

Bambusové římské rolety

Jedná se o římskou roletu složenou z dřevěného profilu a z bambusových materiálů, to z ní činí elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čímž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

KONSTRUKČNÍ OMEZENÍ: výška: 35 – 300 cm, šířka: 35 – 240 cm (tkaniny B3,B4,B5,B6,B7,B13,D4 jen do šířky 1800cm, limitní plocha 4 m2).