Kstyl | Rolety Almedahls pro všechny okna
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Rolety Almedahls pro všechny okna
16380
page-template-default,page,page-id-16380,page-child,parent-pageid-15437,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Rolety Almedahls

Textilní rolety Almedahls Interiérové

rolety Almedahls z kolekce SunSelection jsou přesně tím, co očekáváte od kvalitních značkových rolet. U zákazníků jsou nesmírně populární kvůli způsobu, jakým se u nich snoubí jedinečná kvalita materiálů, preciznost zpracování a vysoce elegantní vzhled. Perfektní konstrukční základ v kombinaci s výběrem těch nejkvalitnějších látek přináší do místnosti prvek komfortu a elegance.

Popis rolet Almedahls

Základem funkčního uspořádání je navíjecí toč, kotvená pomocí držáku, do stěny, výklenku, okenního rámu, či stropu. Toč je u rolet Almedahls vždy hliníková, bez rizika koroze a poškození. Na toč se navíjí stínící tkanina, dole ukončená spodním profilem. Každý typ rolety může být doplněn o krycí hliníkovou kazetu v moderním hranatém tvaru.

Materiály pro rolety Almedahls:

Držáky rolet jsou vyráběny z kvalitního, odolného plastu. Luxusní variantou jsou potom držáky v nádherném kovovém provedení.

Používané látky jsou nejčastěji z praktického polyesteru, popřípadě z kombinace více materiálů. Kromě klasických jednobarevných látek jsou v kolekci SunSelection také žádané tkaniny s designovým potiskemnebo vetkávaným či vypalovaným vzorem.

Ovládání interiérových rolet Almedahls:

Vyberte si způsob ovládání, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Volit můžete mezi pohodlným řetízkovým ovládáním, klasickým pružinovým mechanismem a komfortním elektromotorickým pohonem, včetně luxusních možností solárního napájení a dálkového řízení.

Potisk rolety originálním motivem.

na Vaše přání zajistíme plnobarevný potisk rolety s Vámi