Kstyl | Interiérová roleta SUNLITE
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Interiérová roleta SUNLITE
16376
page-template-default,page,page-id-16376,page-child,parent-pageid-15437,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Roleta Sunlite

Látková roleta Sunlite – nové vnímání interiéru

Tajemnou atmosféru, příjemný pocit a intimní nádech dodá vašemu interiéru nová látková roleta Sunlite od společnosti ISOTRA.

Nový pohled na život 

I když světlo vnímáte většinou podvědomě, určuje vaše pocity, nálady i chuť něco dělat. Prosvětlená místnost podporuje duševní i fyzickou aktivitu, tlumené osvětlení naopak zklidňuje a vybízí k relaxaci.

Vyzkoušejte kouzlo stínění s roletou Sunlite

Všimli jste si, že díky světlu vnímáte odlišně atmosféru i podobu místnosti? Intenzita světla závisí na orientaci interiéru, jeho architektonickém řešení, počtu a velikosti oken i na rozmístění osvětlovacích těles. Na proměnlivé světelné podmínky však můžete reagovat jen díky stínicí technice. Zmírňuje dopad slunečních paprsků, dokonale zatemní místnost a vytváří intimní až magickou atmosféru.

Oblíbené rolety SUNLITE 

Poslední trendy v oblasti interiérové stínicí techniky směřují především k textilním roletám. Hlavním důvodem, proč jim dávají majitelé domů či bytů přednost před klasickými žaluziemi, není jen jejich dokonalá schopnost ovládat sluneční svit, ale především jejich dekorativní charakter. Navíc mají mimořádnou schopnost opticky upravit prostorové dispozice – jednobarevné světlé rolety opticky „zvětší“ malá okna, výrazné barevné vzory zase vyniknou na velkých oknech. Rolety se svislými pruhy je opticky zeštíhlí a prodlouží, vodorovné pruhy naopak okna pocitově zkrátí.

Nová řada látkových rolet Sunlite od společnosti ISOTRA je elegantním a vhodným řešením do domů, bytů, ale i do kaváren a restaurací.

 

Jedinečnost rolet SUNLITE

Obdivuhodným designérským kouskem jsou látkové rolety Sunlite od společnosti ISOTRA. Dodají místnosti noblesu a přitom dokonale splynou s moderním i klasickým pojetím Vašeho domu. Výběrem textílie, atraktivního vzoru, harmonické barvy a sladěním s ozdobnou horní lištou ve dvojím provedení podtrhnete styl interiéru. Pokud si vyberete látku s plně zatemňujícím účinkem, bude odpolední odpočinek stejně posilující jako spánek během noci – kvalitní materiál nepropustí paprsek světla.

Roletou Sunlite podbarvíte atmosféru interiéru

Po setmění se látková roleta SUNLITE promění v dekorativní prvek se schopností vytvářet atmosféru podle vašeho momentálního rozpoložení. Unikátní led-diodové osvětlení zakomponované do horní ozdobné lišty rolety navodí i v zamračených podzimních a zimních měsících duševní pohodu. Led-diodový pásek vydává bílé nebo barevné RGB světlo – jeho intenzitu a barevný režim snadno nastavíte na dálkovém ovladači. Pak už jen přepnete podle libosti barvy nebo změníte zatemnění.