Kstyl | Kovové garnýže, moderní, na záclony dvouřadé
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Kovové garnýže, moderní, na záclony dvouřadé
15430
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15430,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Garnýže a vodiče

Moderní garnýže – kovové garnýže s broušeným efektem.

Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi účinnou funkci? Máme pro Vás způsob jak tento problém vyřešit, a to za pomoci kovové garnýže na záclony, která nejenom že plní svou funkci, ale zároveň je navrhuje designér. Díky tomu jsou kovové garnýže velmi pěkným doplňkem pro Váš byt nebo dům.

Možnosti kovové garnýže Square line dvouřadé, třířadé:

Hranaté kovové garnýže májí čtyři druhy nosníků, které díky svému hornímu zachycení hranaté tyče nerozdělují drážky pro jezdce v profilu.Kovové garnýže jsou možné použít jako jednokolejnice, dvoukolejnice a tří kolejnice, u stropních držáků je možné použít neomezené množství profilů za sebou finální výsledek může být luxusní mechanismus japonské stěny.

Hranaté kovové garnýže – Square line na záclony a závěsy.

Hranaté kovové garnýže jsou velmi módní a dostávají se k nám z mnoha stran naší planety např. z Polska, Německa, Rakouska a Číny. Předností designové hranaté garnýže je hlavně to, že se jedná více o kolejnice, nežli o závěsné tyče.

Příkladem tyčové kovové garnýže s hranatým tvarem je Sqare line. Square line se skládaná z kovového kolejnicového profilu, stěnových nebo stropních nosníků, koncovek a háčků.

Koncovky Square line:

Ukončení kovové garnyže jsou velmi elegantní a luxusní, koncovka s kůží nebo s krystalem, čtverec, lotos atd.( viz fota). Koncovky dotvářejí design moderního tyčového systému – kovové garnýže.

Rozměry kovové garnýže  – Square line:

Profily se dodávají v rozměrech 120, 160, 200, 240 a 300 cm. V případě delších rozměru je možno garnýže prodlužovat spojkami. Konzolky jsou v nabídce  o délce 13,5 cm.

Barva Square line:

Povrchová úprava kovové garnýže stříbrná matná s broušeným efektem, bílá, černá matná a lesklá.

Nosníky square line –  kovové garnýže dále nabízíme ve stříbrné matné, bílé barvě nebo černé barvě.

DŘEVĚNÉ GARNÝŽE – KOVOVÉ GARNÝŽE – HLINÍKOVÉ KOLEJNICE

Mnoho let používáme pro aranžování oken velmi populární Kovové garnýže a dřevěné garnýže pro záclony – 

Dřevěné garnýže, Kovové garnýže včetně ozdobných koncovek, módní kovové lanko.

V naší nabídce naleznete tyto Kovové garnýže a dřevěné na okna.
Dnes je důležité přípomenout, že jejich použití převládá především tam, kde chceme, aby dekoračním prvkem se staly  kovové garnýže, které se někdy stávají  uměleckým dílem. Dřevěné garnýže a kovové garnýže využíváme všude tam, kde nám vhodně doplňují interiér nebo se nám prostě líbí.

Kovové garnýže na záclony a závěsy:

Kovové garnýže nabízíme v mnoho barevných variantách.

Kovové garnýže máme v mnoha barevných variantách , dále nabízíme garnýže kovové v různých rozměrech jak délkou tak i průměrem. Tvary hranaté i kulaté jsou v naší nabídce katalogu, další možnosti vroubkovaných tyčí nebo kroucených garnyží.

VODIČE A KOLEJNICE opak kovové garnýže :

Profesionální hliníkové a komaxitované kolejnice jsou opakem garnýže kovové. Zde klademe důraz na zakrytí vodiče vlastní dekorací. Dominantní se tady stává dekorace – záclona, závěs.
Dále můžeme využívat přizpůsobení kolejnic interiéru a stylu dekorace, zakružování vodičů, či ohýbání dle tvarů oken a stěn interiéru. Výhody hliníkových kolejnic, které můžeme instalovat s konzolí na stěnu nebo na strop. Další možnostmi kombinovat řady kolejnic sestavovat dle užití pro volán, závěs dekorativní dále blackoutový.

Výroba vodiče a instalace zajišťuje  jednoduchou demontáž kolejnice při malování a zabrání její znečištění. Stejně tak jednoduché je prodloužení nebo zkrácení vodiče, vždy bez omezení funkčnosti.
Nosnosti kolejnic vyhoví všem zákazníkům, až k originálním zákázkám jako je divadelní opona a dekorace. Díky kolejnicím můžeme rozdělit místnosti na další prostory, ordinace v nemocnicích a další.

Možnosti ovládání kolejnic a vodičů.

Kolejnice a  vodiče se ovládájí jednoduchou variantou – manuálně rukou, doporučujeme ovládací tyčku.

Pohodlné ovládání kolejnic pomocí provázku.

Ovládání  motorové,v dnešní době používáno do obývacího pokoje v rodinných domech nebo na vysokých oknech v kancelářích firem. Vyšší luxus nabízí dálkové ovládání rozšířené o možností  dalších programů ovládání kolejnic.

Všechny typy ovládání nabízejí možnosti rozdělení dekorací jak centrální(opona), na straně nebo v několika částech.