Kstyl | Žluté závěsy v podkroví
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Žluté závěsy v podkroví
15539
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15539,page-child,parent-pageid-15535,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Žluté závěsy v podkroví

Sluníčkové podkroví s atypickými okny

Dětské podkroví aranžované s atypickými závěsy. Atypická okna jsou vlastně pro podkroví zcela typická a se stejným či podobným tvarem zkosení si zkušení designeři dokáží lehce poradit. Zde je velmi důležité správné zaměření a je proto lepší svěřit tuto práci odborníkům. Doporučujeme zaměření a šítí závěsů přenechat zkušené osobě.

V celém podkroví rodinného domu jsou do stropu namontovány osvědčené hliníkové kolejničky, které jsou tvarovány přesně podle dispozic zkoseného stropu. Ve dvou menších pokojích, z nichž jeden je využíván jako půvabný dívčí pokoj, je vždy jedno zkosené okno. Na fotografiích z realizace je možné porovnat totéž okno s naaranžovanými závěsy, staženými pomocí úvazů ze stejného materiálu, a závěsy spuštěnými. Pokud je zapotřebí odsunout závěsy co nejvíce a umožnit tak otevření okna, závěs lze jednoduše přetáhnout na stranu proti klice okenního křídla.

Celému podkroví vévodí nádherná sluníčkově žlutá barva závěsů. Všem pokojům dodává idylu zateplení a rozjasňuje je za každého počasí. Světlá neutrální malba a nábytek v bílém nebo přírodním provedení tvoří ze závěsů výrazný prvek, který zároveň souzní s barvou okenních rámů.

V protější ložnici jsou obě okna v průčelí zastíněna odlišně naaranžovanými závěsy. Kolejnička je namontována vcelku přes okna i stěnu mezi okny. Závěsy je možné stáhnout ke skosené části kolejničky a uvolnit tak celou středovou část stěny a skoro celou plochu oken.