Kstyl | Plastové vertikální žaluzie
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Plastové vertikální žaluzie
15497
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15497,page-child,parent-pageid-15484,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Plastové vertikální žaluzie

plastové vertikální žaluzie

Zajímavé průsvity plastových vertikálních žaluzií

Zajímavé průsvity plastových vertikálních žaluzií

Tento zajímavý systém stínění je pro své vlastnosti využíván hlavně tam, kde by použití látkových vertikálních žaluzií nebylo vhodné. Plastové lamely umožňují řešit zastínění i v prašných a vlhkých prostorech.
Systém Blueline

Systém Blueline se vyznačuje pevnější kolejnicí díky jeho profilování, v mechanismu jsou použity kvalitní plastové komponenty. Nabízí také širší možnosti využití způsobů provedení a ovládání, včetně šikminy. Výhodou je možnost osazení jezdci s výměnnými háčky, které lze při poškození snadno nahradit.

 

Výhody vertikálních lamel z PVC:

     jsou plně omyvatelné
jsou plně zatemňující
jsou nehořlavé
dokáží tepelně izolovat

 

Šířka lamel je 89 mm. V nabídce je i provedení s otvory, které překvapí neočekávanými světelnými efekty. Pokud lamely nejsou opatřeny otvory, nepropouštějí světlo. Ovšem to se týká pouze lamel, škvírami mezi lamelami samozřejmě světlo prochází.