Kstyl | Obloukové vertikální žaluie
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Obloukové vertikální žaluie
15503
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15503,page-child,parent-pageid-15484,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Obloukové vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

atyp

I zdánlivě všední a běžně používané vertikální žaluzie mohou překvapit, zvláště při využití možnosti tvarování dle dispozic daného prostoru.

V tomto případě zvýrazňují dynamické oblouky atypické kanceláře a jednací místnosti. Jednotlivé díly žaluzií namontované do stropu přesně kopírují dané dispozice prosklených ploch.Členitost výšek oken a dveří působí velmi zajímavě. Každé okno a dveře má samostatné ovládání vertikálních lamel, takže zastínění jednotlivých ploch lze libovolně upravovat, což je na větším prostoru výhodné.

Rozbor realizace

Využití vlivu barev

Zvolená modrá barva lamel evokuje přítomnost oblohy, vzduchu a chladivé svěžesti. Zlepšuje tím pracovní prostředí v kanceláři, kam prakticky celý den svítí slunce.