Kstyl | Kolekce závěsů Prestigious
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Kolekce závěsů Prestigious
15484
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15484,page-parent,page-child,parent-pageid-15350,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Kolekce Prestigious

Květinové motivy z kolekce závěsů Prestigious

Květinové motivy patří mezi nejoblíbenější designy, které rozzáří a oživí každý interiér, ať už na závěsech, panelech japonských stěn, římských roletách nebo polštářích a doplňcích.

Závěsy z kolekce závěsů Prestigious

Ucelenou řadu něžných květinových designů tvoří potisky na podkladu s výraznější plátnovou vazbou ze 100 % bavlny. Stejný typ materiálu se skrývá i pod označením Panama 6456 a nabízí nádhernou škálu odstínů jednobarevných závěsů, vhodných k využití společně s potisky.

Možnosti dekorací závěsů

Další možností v návrzích dekorací jsou kombinace se závěsy s geometrickými vzory, které vytváří zajímavé kontrasty. Zde se fantazii meze nekladou, stačí jen správně volit v příslušné barevné řadě.

Motivy kolekce pro závěsy

Květiny, motivy s listy a lučními kvítky, to jsou znaky řady v příjemných teplých odstínech, tak oblíbených pro svou schopnost zútulnit a zabydlet každý interier. Závěsy jsou složené ze 100 % polyester, tudíž vyžadují jednoduchou údržbu tj. praní na teplotu 30°.