Kstyl | Kolekce závěsů Dechelette - Malleval
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Kolekce závěsů Dechelette - Malleval
15523
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15523,page-child,parent-pageid-15350,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Kolekce Dechelette

DECHELETTE – MALLEVAL JE RODINNÝ PODNIK ZALOŽENÝ V ROCE 1920.

Čtyři po sobě následující generace přispěly k překročení všech hlavních technologických převratů, ekonomických i průmyslových. Ve 20. století firma zdokonalila vyšívání závěsů, se specializací na tkaní závěsů a zboží pro vybavení oken, a posunula jej od starého systému na nejnovější odvětví výrobní technologie.

SÍDLO DECHELETTE – MALLEVAL

Firma sídlí v regionu Tarare poblíž města Lyonu, v zeměpisné oblasti tradičně orientované na textilní průmysl. Společnost Dechelette – Malleval  se zaměřuje na  textilní průmysl, který  se v regionu datujedo 18. století. Síla průmyslu geografická poloha společnosti Dechelette – Malleval udržuje své stálé postavení, takže dnes patří právoplatně mezi tři největší francouzské výrobce.

Firma zaměstnává 110 lidí v ultra-moderním průmyslovém zařízení, clusteru. Průmyslová plocha se nachází ve třech místech blízko u sebe, o rozloze téměř 11.000 m2.

PRECIZNOST ZÁCLON A ZÁVĚSŮ DECHELETTE – MALLEVAL

Kvalita na všech úrovních je trvalým zájmem o Dechelette – Malleval, a je výsledkem výrobních postupů, logistiky a trvalého sledování obchodu. Proto jsou investice do tkalcovských stavů cestou k dosažení cíle jakosti. Kromě kvality tkaní materiálu je zvláštní péče věnována v přípravné fázi (srovnání šíře roll-zaměnitelné) a končí (visitage a přísné klasifikace nebělených) a v produkčním prostředí (trvalé sledování množství vody a teploty). Podobně jsou příprava a odeslání objednávky pro Dechelette – Malleval rozhodujcím faktorem. Za tímto účelem se průběžně sleduje průběh dodávky uskutečňované dopravcem. Precizní sledování zásob záclon a závěsůodpovídá trvale záruce rychlé dodávky.

DECHELETTE -MALLEVAL SE ZÁRUKOU KVALITY

Velkou předností je dostupnost partnerů našich klientů, jejich kompetence a schopnosti reagovat, stejně jako pokračující úsilí o poskytnutí informace v reálném čase, v kombinaci s ústředním pojmem služba umožňující obchod, který pomohl pověsti Dechelette – Malleval. Investice, logistiku a informační technologie moderní a výkonný, ovládání, citlivost, rychlost a technické a obchodní dovednosti, jsou pro Dechelette – Malleval komponenty denní kvality.

„FRANCIE PLACHTY“

Prostřednictvím své dceřiné americké společnosti, již od počátku 1970 Dechelette – Malleval demonstruje svou schopnost vyvážet své výroby, s neustále se zvyšujícím zájmem zahraničních zákazníků o výrobky s označením „made in FRANCIE“. Společnost neustále hledá nové partnery ve světě a stavá se jedním z nepostradatelných partnerů na trhu s textilem.

„ŽALUZIE TARARE“

Žaluzie Tarare mají své označení podle stejnojmenné oblasti ve Francii. Společnost má velmi tradici v textilní činnosti v Prinicipal Tarare a jeho regionu, protože se první počátky datují k polovině 16. století. Na konci 18. století region zažil svůj „zlatý věk“, s výrobou mušelínu, která již téměř jedno století v oblasti Tarare produkuje lehké tkaniny. Unikátní festival na světě, „FESTIVAL mušelín“ pravidelně oživuje vzpomínky na triumf, který  zdobí ulice města barevnými závoji. To bylo také v tomto okamžiku, který je vytvořen v průmyslu, který se dotýká Tarare úzce Oblečení:. Vyšívání, ale závoj nábytku, vybavení aplikace Windows Mousseline debut, který bude budoucí průmyslové a hospodářské město. Uprostřed obtíže  s hedvábím, dělat Tarare bude znovu hybnost, podrobovat si virtuální svět monopol dekorační terylene polyesteru poskytuje 80% vnitrostátní výroby a 78% světové produkce. Je to užitečný článek, u nichž je poptávka roste, protože drží krok s výstavbou nové budovy a jsou vybaveny velkými okny. Atavism funguje tkanina, která byla vyškrtnuta „drobnostmi“, mazaný řemeslníků, kteří se přizpůsobili stroje na jemné a silné syn tersion, náchylný regionu, aby plnily Tarare tohoto odvětví pokročilé pod starým výrobní systém.