Kstyl | 3D návrh záclon a závěsů
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
3D návrh záclon a závěsů
15527
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15527,page-child,parent-pageid-15350,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

3D návrhy záclon a závěsů

3D vizualizace – návrhy interiérů

3D návrhy a návrhy interiérů, nejen záclon a závěsů, jsou novinkou pro zákazníky i designery. 3D návrhy interiérů vám umožní téměř reálně nahlédnout do výsledné podoby vašeho interiéru. Nechte si například vizualizovat interiéry obývacích pokojů ve 3D programu od firmy Anova. Využijte i vy komplexní služby design studia Kstyl!

Návrhy interiérů – od vizualizace k realizaci

Nyní máte jedinečnou možnost projít si cestu od fotografie prosklených dveří v arkýři interiéru obývacího pokoje nového rodinného domu, přes návrhy řešení interiéru, až po zdařilou realizaci. Stejnou cestou může projít i vámi zaslaná fotografie vašeho okna či celého interieru. Nahlédněte do svého interiéru ve 3D s Kstyl!

Zahájení cesty

fotografie, zaslaná majitelkou domu, s žádostí o 3D návrhy zastínění oken.

Návrh

Takto vypadají dvě z nabídek zpracovaných pomocí 3D vizualizace. Na prvním návrhu je pouze prvotní nástin řešení, druhý obrázek je již detailně upraven.

Realizace – 3D vizualizace

Zde již vidíte dovršení velice úspěšné realizace. Díky návrhům, zpracovaným v měřítku přímo do fotografie, získala naše zákaznice zcela přesnou představu o budoucím výsledku 3D návrhu interiéru.

Asymetrické řešení není příliš často používané. Asymetrie vždy působí tak trochu zneklidňujícím dojmem a právě v tom spočívá její kouzlo. Záclony ve středovém dílu dveří arkýře a lze je naaranžovat třemi způsoby. Pokud je ponecháme volně spuštěné, tvoří vlastně symetrický střed celé dekorace. Jestliže spustíme záclony i ve zbývajících krajních dveřích, vznikne zcela klasické symetrické řešení s podkasanými závěsy po stranách.

Kouzlo asymetrie – 3D návrhy interiérů