Kstyl | Žaluzie Kladno a rolety do oken Praha
okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Žaluzie Kladno a rolety do oken Praha
15441
page-template-default,page,page-id-15441,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Žaluzie a rolety

Žaluzie Kladno, rolety do oken

Přáli byste si dodat svým oknům eleganci a ten pravý moderní vzhled? Neváhejte a obraťte se na firmu Kstyl, jež vám nabídne žaluzie a rolety do oken v té nejvyšší kvalitě ISOTRAQUALITY s prodlouženou zárukou až 60 měsíců. V naší nabídce naleznete žaluzie Kladno řetízkové, bambusové, dřevěné, solární, plisované, vertikální či interiérové látkové rolety do oken. Vyberte si z našeho pestrého portfolia, jsme tu pro vás žaluzie Kladno!

Firma KSTYL KLADNO:  žaluzie Kladno od návrhu až po realizaci. 

Řetízkové žaluzie do plastových oken

Tento typ žaluzií je vhodný do plastových, dřevených a hliníkových oken.

Žaluzie dodají plastovým oknům eleganci, ale také dokonale ochráníte interiér před sluncem. Ovládání žaluzií pomocí řetízku jde velmi lehce. Velký výběr barev nabízí inspiraci vaší fantazie.

Řetízkové žaluzie do interiéru jsou velmi populární pro zastínění oken v místnostech. Rozdíly jsou v horního profilu žaluzie, způsob ovládání a montáže žaluzie. Řetízkové žaluzie Kladno –  Isotra máme v nabídce hliníkové lamely mnoha barev a dále lamely v provedení imitace dřeva pro dotvoření interiérů.

 Žaluzie Kladno a rolety do oken určené pro plastová, dřevěná a hliníková okna.

Bambusové žaluzie a bambusové rolety do oken

Žaluzie s originálním stíněním.

výjimečné vlastnosti a originální design dělají žaluzie a rolety do oken ještě zajímavější

Přáli byste si do svého bytu vznést duch přírody? Představujeme vám bambusové žaluzie a rolety do oken  které splní vaše nejpřísnější požadavky na eleganci a funkčnost v jednom okamžiku.

Luxusní žaluzie a rolety do oken z přírodního materiálu.

Dřevěné žaluzie Kladno – woodlite

Žaluzie a rolety jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějšího dřeva bez suků. 

Pokud toužíte po tom, aby měl váš interiér luxusní nádech a působil reprezentativně, neměly by ve vašich oknech chybět dřevěné žaluzie a rolety do oken. Proti vlhkosti a oděru jsou chráněny vrstvou laku s UV filtrem, jímž je opatřen povrch lamel. Přírodní materiál žaluzie dodá vašemu oknu atmosféru přírody.

Elegantní žaluzie a rolety do oken z přírodního materiálu.

Solární žaluzie Kladno – Energy

Pořiďte si i vy moderní žaluzie do oken na dálkové ovládání.

Žaluzie Isotra Energy jsou motoricky a bezdrátově ovládané bez potřeby kabelu. Šetří napájení tím, že převádí sluneční energii pomocí solárních článků na elektrickou energii. Tento typ žaluzií je vhodný pro plastová okna, dřevěná eurookna a hliníková okna – žaluzie Kladno.

Motorová žaluzie – zdroj je napájen ze solárního panelu – ovládání dálkové.

Plissé – plisovaná žaluzie

Látková okenní žaluzie – vysoce flexibilním stínícím povrchem dodá vašemu bydlení tu pravou atraktivnost. 

Dominantním prvkem je velké množství technických provedení, tvarů a způsobů ovladatelnosti. Nabízí tři způsoby ovládání – šňůrkou, madlem nebo elektro-motorem. Můžete si vybrat s nevídané kolekce textilií, která potěší vaši fantazii.

Plissé je látková žaluzie Kladno, která oblékne vaše okna, dotvoří interiér a poskytne kvalitní stínění. V nabídce mámé plisované látky s několika stupni průchodnosti světla, látka blackoutové, s kovovou vrstvou, která zabraňuje průchodu teplých paprsků slunce nebo látky s lesklými nátěry proti světlu.Velkou předností plissé žaluzie Kladno je velký výběr tvarů pro atypická okna a způsoby ovládání.

Látkové žaluzie a rolety určené pro všechny tvary oken.

Vertikální žaluzie Kladno – Isotraquality

Látkové svislé žaluzie – esteticky laděná žaluzií dodá tu pravou atmosféru a kouzlo jak pracovištím, tak vašemu domovu. 

S pestrou paletou barev máte možnost ideálně sladit váš interiér. Lamel je v látkovém, dřevěném a plastovém provedení. Žaluzie do oken se ovládají manuálně či elektronicky.

Vertkální žaluzie Kladno – Isotraquality jsou oblibeným stínícím prvkem nejen v kancelářských prostorech.

Interiérové látkové rolety do oken

Řetízkové a pružinové rolety do oken – tento již klasický typ rolet pro stínění i zatemnění lze využít pro všech druhy oken a montovat na stěny v místnostech. 

Široká paleta barev dává možnost interiérového sladění. Dlouhá životnost okenní rolety je podtržena snadným ovládáním a údržbou.Vytvořte si příjemné postředí v noci i ve dne.

Látkové rolety do oken  v nočních hodinách i chrání vaše soukromí a přes den zastíní slunce a zabrání zvídavým pohledům. Na výběr je mnoho druhů a vzorů látek, začínáme na jednobarevných až po designové látky s jednoduchými a složitými vzory. V nabídce máme roleto žaluzie v dnešní době známá pod několika názvy např. zebra, roleta den a noc nebo roleto žaluzie.

Látkové rolety do oken určené jak pro zastínění, tak i zatemnění.

Žaluzie Kladno, rolety a další doplňky pro vaše okna

Vybírejte žaluzie Kladno a rolety do oken z naší nabídky!

Vertikální žaluzie, blackoutové látkové rolety do oken nebo zastíňující žaluzie Kladno, vždy získáte plňě funkční výrobek do vašeho bytu, domu či kanceláře.