smetanové římské rolety

Římské rolety sjednotí obytné zóny.

O praktičnosti římských rolet na kuchyňských oknech jsme se zmiňovali již mnohokrát.

Tuto výhodu jistě oceníme i v prostorách propojených se zahradou či terasou, kde je tímto způsobem zpracovaný materiál zastínění chráněn před možným znečištěním.

V případě naší realizace to jistě platí dvojnásobně, neboť průchod mezi obývacím pokojem a zahradou je i díky nejmladšímu členu rodiny často využíván.

Během dne jsou tedy římské rolety vyskládány nad dveřmi, případně naaranžovány v různých výškách, jelikož odsunovací dveře jim nebrání částečně do průchodu zasahovat. Proto nebylo nutné montovat mechanismy rolet ke stropu. U oken, kde jsou římské rolety dlouhé k parapetu, je výška umístění dostačující.

římská roleta ze záclonyNa všech oknech je instalována jedna roleta přes celou šíři okenního výklenku s malými přesahy. Široké dvoukřídlé dveře stíní tři římské rolety.

Řetízkové ovládání krajních rolet je umístěno na stěně podél dveří, prostřední kus má ovládání spuštěno na pevné polovině prosklených dveří, takže při každodenním provozu nepřekáží.

Použití více kusů na větší ploše vždy nabízí větší variabilitu při aranžování a volbě částečného zastínění.

rimska zaclona rimsky zaves videnska roleta roleta do jidelny
záclona do jidelny zaclona do kuchyne dekorace do okna okenní dekoracePoloprůsvitný materiál ve smetanové barvě navazuje na světlou malbu stěn. Zvolená barevnost příjemně změkčuje přísun světla zvenčí a při úplném spuštění navozuje pocit soukromí. Zároveň ale prostor opticky nezmenšuje, působí vzdušně a čistě.

Vzhledem ke květinovému designu pohovky v obývacím pokoji a různobarevnému prostírání na jídelním stole, je jednobarevný světlý odstín materiálu římských rolet ideální a svým způsobem i nadčasový.

 

zpět na hlavní stránku ..................«

zpět na římské rolety.....................«

 

Navštivte:

Aromatické thajské masáže

thajské masáže nabízíme pro Vás za přívětivé ceny. Pamatujte na to, že v dopoledních hodinách poskytujeme slevy na různé masáže. Podívejte se na portál www.masaz-thajska.cz, kde se dozvíte více informací o thajských masážích.

Novinky

22.05.2017

záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás. Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje. Navrhujeme a realizujeme vše pro v

---------------------------------číst více

20.10.2016

Látková roleta Zebra

Roleta Zebra Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle

---------------------------------číst více

20.10.2016

Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny? Důvodů je hned několik pro japonské stěny! Japonské posuvné stěny jsou moderním a k

---------------------------------číst více

20.10.2016

Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem. Kovové garnýže dvouřadé? Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi úč

---------------------------------číst více

Kontakt

tel:

+420 312 267 411

mobil:

+420 777 183 548

email:

kstyl@kstyl.cz