barevné římské rolety

Římské rolety, které na sebe upozorní!


Stínění oken může jen doplnit stávající interiér svou barevností a volbou materiálu, anebo stejně jako v tomto případě, může na sebe přitáhnout pozornost. Odvážit se pro toto řešení svědčí o důvěře investora v designéra.
Hodnocení realizace:

Teprve z fotografie celkového náhledu je zřejmé použití výrazně odlišné barevnosti římských rolet v jídelní a kuchyňské části prostoru. Vzhledem k jednoduchému zařízení místnost působí toto neobvyklé řešení velice zajímavě.

Prvky stínění: římská roleta

římská roleta římské rolety

V interiéru je použito kombinací horizontálních žaluzií a římských rolet z dekoračních látek. Mnohem častější je použití záclon, jako materiál pro římské rolety, ale tomuto interiéru rozhodně barevnost dekoračních látek přidala na atraktivnosti a modernosti.


Doporučení:

Volba dekoračních látek může vypadat snadně, ale laikovi se může velice snadno vymknout z kontroly a nechtěně tak vznikne kýč, který nebude působit útulně. Je vhodné vždy zvážit, zda se nevyplatí investovat do návštěvy odborníka, nebo raději volit prověřené tlumené barvy jako například přírodní, smetanové a bílé.

Římská roleta a horizontální žaluzie

 

Závěr:

Interiér působí vyváženě, moderně a lákavě. Designér odvedl dobrou kreativní práci.


zpět na římské rolety........→

Pro vaše info:

Účetnictví Praha 6 vyřeší Vaše daně

Účetnictví Praha 6 za Vás sice daně nezaplatí, ale pomůže Vám v nich udělat přehled a dát je do pořádku. Vyúčtování daně ze závislé činnosti či srážkové daně. MF-Servis Vám pomůže s každým daňovým přiznáním!

Zájezdy Izrael lákají

Pojeďte s námi do Betléma. Se zájezdy Izrael navštívíte toto krásné, mýty opředené místo, které má význam nejen pro věřící. Využijte pro cestu služeb ck Avetour, která má se zájezdy do této země dlouholeté zkušennosti!

Septiky na klíč pro Vás

Nechcete septik a čistička odpadních vod je pro Vás příliš nákladné řešení? Potom se vám hodí nová žumpa , kterou pro pro Vás zařídíme a instalujeme. Spolehněte se na firmu Septiky-zumpy.cz.

Novinky

22.05.2017

záclony do obýváku, záclony a závěsy

Záclony a závěsy navrhujeme a realizujeme pro Vás. Záclony do obýváku, do ložnice a kuchyně nebo dětského pokoje. Navrhujeme a realizujeme vše pro v

---------------------------------číst více

20.10.2016

Látková roleta Zebra

Roleta Zebra Látková roleta s funkcí žaluzie s látkou den a noc Roleta Zebra nabízí zcela unikátní způsob zastínění interiéru. Je pojmenovaná podle

---------------------------------číst více

20.10.2016

Japonské stěny, Japonské posuvné stěny

Proč objednávat japonské posuvné stěny a japonské stěny? Důvodů je hned několik pro japonské stěny! Japonské posuvné stěny jsou moderním a k

---------------------------------číst více

20.10.2016

Kovové garnýže na záclony a závěsy

Moderní garnýže - kovové garnýže s broušeným efektem. Kovové garnýže dvouřadé? Postrádá Váš interiér, pěkný doplněk, který by zároveň plnil velmi úč

---------------------------------číst více

Kontakt

tel:

+420 312 267 411

mobil:

+420 777 183 548

email:

kstyl@kstyl.cz