Kstyl | Barevné římské rolety
Okenní dekorace,žaluzie Kladno,rolety,markýzy,záclony,závěsy,garnýže,sítě,3D návrhy,design,tyče,interiér,bambusové,Isotra,,Beroun,Slaný, Rakovník,girlandy
Barevné římské rolety
16272
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16272,page-child,parent-pageid-15433,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Barevné římské rolety

Římské rolety
– které na sebe upozorní!

Stínění oken může jen doplnit stávající interiér svou barevností a volbou materiálu, anebo stejně jako v tomto případě, může na sebe přitáhnout pozornost. Odvážit se pro toto řešení svědčí o důvěře investora v designéra.
Hodnocení realizace:

Teprve z fotografie celkového náhledu je zřejmé použití výrazně odlišné barevnosti římských rolet v jídelní a kuchyňské části prostoru. Vzhledem k jednoduchému zařízení místnost působí toto neobvyklé řešení velice zajímavě.

Prvky stínění: římská roleta

V interiéru je použito kombinací horizontálních žaluzií a římských rolet z dekoračních látek. Mnohem častější je použití záclon, jako materiál pro římské rolety, ale tomuto interiéru rozhodně barevnost dekoračních látek přidala na atraktivnosti a modernosti.

Doporučení:

Volba dekoračních látek může vypadat snadně, ale laikovi se může velice snadno vymknout z kontroly a nechtěně tak vznikne kýč, který nebude působit útulně. Je vhodné vždy zvážit, zda se nevyplatí investovat do návštěvy odborníka, nebo raději volit prověřené tlumené barvy jako například přírodní, smetanové a bílé.

Římská roleta a horizontální žaluzie

Závěr:

Interiér působí vyváženě, moderně a lákavě. Designér odvedl dobrou kreativní práci